5 Easy Facts About درب اتوماتیک Described

تا اطلاع ثانوی و مستقر شدن در آدرس جدید واقع در شهرک صنعتی دماوند محل کارخانه آماده پذیرایی از مراجعین محترم نمی باشد.

استفاده از درب اتوماتیک امروزه رواج فراوانی یافته است. گستردگی این مسئله به اندازه ای است که در انواع ساختمان‌ها و مکان‌های عمومی این درب‌ها دیده می‌شوند.

مقالات درب شیشه ای درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم به درب هایی گفته می شود که به صورت اتوماتیک باز و بسته می شوند. برخی از این درها دارای ریموت کنترل هستند و برخی دیگر سنسور دارند. انواع متفاوت درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم طراحی و اجرا می شوند. معمولاً برای طراحی این نوع از درب های اتوماتیک به فضای داخلی و محیط اطراف توجه می شود. درب های اتوماتیک شیشه ای بدون فریم کاملاً بی صدا حرکت می کنند و برای جلوگیری از هدر رفتن انرژی در فصل هایی مانند زمستان و تابستان بسیار موثر هستند. درب های اتوماتیک، هم بدون فریم ساخته می شوند و هم به صورت فریم دار، انواع فریم دار آن با استفاده از آلیاژهایی مانند آلومینیوم یا استیل ساخته می شوند، اما درب های اتوماتیک شیشه ای بدون فریم، با استفاده از شیشه های سکوریت مخصوص و یراق آلات ویژه طراحی و نصب می شوند. نوعی غلطک متحرک در قسمت مربوط به اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم نصب می شود و تمام تنش هایی که به شیشه وارد می شود را مهار می کند.

شماره تماس ۹۸۲۱۸۸۸۰۸۱۱+

این نوع درب‌ها به دلیل دارا بودن تشخیص خودکار هنگام وجود مانع در جلوی آن‌ها، از بروز خسارت و آسیب‌های احتمالی جلوگیری می‌کنند.

درب پارکینگ ریلی تلسکوپی یکی دیگر از انواع درب پارکینگ ریلی است که عملکردی مشابه با درب ریلی پارکینگی دارد.

جک درب هیدرولیکی (درب ریموت دار هیدرولیکی): این نوع درب‌ها از نیروی بالایی برای باز و بسته نمودن درب‌های با وزن زیاد برخوردار هستند.

در صورتی که برق قطع شود، سلول های نوری و الکترونیک که برای ایمنی بر روی درب نصب شده اند، عملکرد درب را متوقف می‌کنند. درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم یک موتور با جریان مستقیم دارد و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی شده، سر و صدای بسیار کمی دارد و علاوه بر کم بودن استهلاک این درب ها سرعت چرخش آن ها نیز بالا است. از دیگر ویژگی های درب اتوماتیک شیشه ای بدون فریم می توان به عملکرد این درب ها به صورت کاملاً بی صدا اشاره کرد. در صورتیکه نوسانات برقی در محیط موجود باشد، این درب ها توسط منبع تغذیه ولتاژ را تنظیم می کنند درب اتوماتیک پارکینگ و عملکرد درب به صورت ایمنی، ادامه پیدا می کند.

دربهای لولایی انواع مختلفی دارند که از جنس و متریال های گوناگون ساخته می شوند.اما برای اتوماتیک کردن دربهای لولایی چند عامل مهم وجود دارد تا بتوان بهترین جک پارکینگ را انتخاب کرد.

درب کرکره اتوماتیک از جنس‌های مختلفی نظیر فولاد، آلومینیوم، گالوانیزه فابریک و حتی برخی مواد اولیه شفاف ساخته می‌شود. این نوع درب در ابعاد مختلفی طراحی و تولید می‌شود.

درب پارکینگ ریلی قابلیت نصب برای محیط هایی که پارکینگ آنها روباز یا مسقف است را دارد.

این پیش‌بینی‌ها درخصوص ساز وکار بازار درب اتوماتیک پارکینگ مسکن در بخش خرید درب اتوماتیک لولایی و فروش نشان می‌دهد که در فصل دوم سال همچنان تقاضای مصرفی سهم بیشتری درب لولایی پارکینگ از معاملات را به خود اختصاص خواهد داد.

این نوع درب‌ها با توجه‌ به طیف رنگی گسترده و مدل‌ها و طرح‌های متنوع، آراستگی و زیبایی را برای پارکینگ ‌های فروشگاه‌ها و منازل مسکونی به ارمغان می‌آورند.

کاربرد این نوع درب‌ها بیشتر برای ورودی پارکینگ‌های مناطق مسکونی، مراکز اداری و تجاری، سوله‌ها، حفاظ پنجره‌ها، مراکز صنعتی و … است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *